Części zamienne

Części zamienne

Mopar to marka oryginalnych części i akcesoriów dla samochodów Chrysler. Nazwa Mopar powstała w od nazwy działu Motor Parts Division zajmującego się w koncernie Chrysler produkcją i zabezpieczeniem dostaw części. Pierwszy raz nazwa i logo Mopar pojawiły się na opakowaniach płynu chłodniczego w 1937 roku i od tego czasu są marką własną korporacji Chrysler używaną dla oznaczenia części i akcesoriów.

  • Mopar jest jedynym dostawcą oryginalnych części dla marki Chrysler
  • Mopar produkuje i dostarcza oryginalne części i akcesoria od ponad 70 lat
  • Mopar dysponuje wsparciem, pełnym doradztwem oraz zabezpieczeniem technicznym inżynierów oraz ekspertów koncernu Chrysler, odpowiedzialnych za projektowanie samochodów dzięki temu części i akcesoria Mopar są projektowane, podobnie jak auta, z pasją jakości i wytrzymałości, tak aby idealnie pasowały do każdego modelu i jego detali
  • Części i akcesoria Mopar spełniają najbardziej wymagające normy techniczne są poddawane wszystkim badaniom i testom fabrycznym przewidzianym przez koncern Chrysler

Poniżej broszura z wykazem podstawowych części przeglądowych do najpopularniejszych modeli obejmująca rocznik 2007-1997 i 2004-1990.

Platforma wyprzedaży oryginalnych części

W Polsce części Mopar są dostępne w sieci Autoryzowanych Serwisów i Dealerów marek Chrysler, Jeep i Dodge. Części dostarczane są codziennie z magazynu centralnego k/Warszawy, Europejsko-Logistycznego Centrum w Niemczech lub magazynów centralnych w USA. Wyprzedaż internetowa jest przedsięwzięciem grupującym oferty autoryzowanych dealerów z terenu całego kraju. Główną przesłanką powstania tego projektu było udostępnienie klientom zasobów oferowanych przez stacje serwisowe na warunkach wyprzedaży.