Klub Premium

KLUB PREMIUM
PROGRAM FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES SKIEROWANY DO NIEZALEŻNYCH WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH

KTO MOŻE ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU PREMIUM?

Podmioty które, prowadzą pełen zakres obsługi samochodu. Chcąc wyróżnić stałych Klientów zaopatrujących się w oryginalne części zamienne i akcesoria u dealerów Fiat Chrysler Automobiles, proponujemy przystąpienie do Programu Klub Premium.

Przynależność do Klubu Premium gwarantuje:

 • możliwość współpracy z profesjonalnym zespołem fachowców Fiat Chrysler Automobiles w zakresie porady technicznej,
 • dostęp do portalu e-zamówienia zamieszczonego na głównych stronach brandowych,
 • możliwość zakupu na korzystnych warunkach – przebadanych, przetestowanych części zamiennych wysokiej jakości do samochodów Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth, Jeep, Chrysler, Dodge, Samochody Dostawcze,
 • dostęp do ciekawych informacji na temat Fiat Chrysler Automobiles za pośrednictwem otrzymywanego regularnie czasopisma „Fiat Świat Serwisu”,
 • stałe upusty na części zamienne u dealerów Fiat Chrysler Automobiles na terenie Polski,
 • możliwość korzystania z wszystkich promocji na części zamienne i akcesoria oferowanych przez Fiat Chrysler Automobiles,
 • informacje przesyłane drogą elektroniczną o bieżących promocjach, wyprzedażach i akcjach serwisowych,
 • pomoc dealerów w zakresie prawidłowego doboru części zamiennych i akcesoriów oferowanych przez Mopar.
JAK ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU PREMIUM?
 1. Wszyscy zainteresowani, którzy chcą uzyskać niezbędne informacje, powinni skontaktować się z najbliższym dealerem FCA.
 2. Zainteresowany wybiera dealera, z którym chce rozpocząć współpracę i wypełnia u niego formularz zgłoszeniowy upoważniający do przystąpienia do Programu. Dealer przesyła informacje do FCA.
 3. Przedstawiciel FCA wprowadza dane klienta do bazy danych, któremu zostaje nadany indywidualny numer członkowski znajdujący się na odwrocie karty Klubu Premium. Dealer przekazuje nowemu Partnerowi kartę członkowską wraz z oddzielnym pismem informującym o rejestracji i zasadach współpracy wraz z ulotkami Klubu Premium.
 4. Karta upoważnia każdego członka do korzystnego zakupu części zamiennych i akcesoriów u dealerów Fiat Chrysler Automobiles na terenie Polski.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ WYBRANEGO DEALERA O WARUNKI WSPÓŁPRACY

Oferta dotyczy wybranych wersji modeli i dostępna jest w autoryzowanych serwisach: Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional, Abarth, Jeep, Chrysler, Dodge.
Niniejsza reklama nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 i następne kodeksu cywilnego.
Wszelkie zawarte w niej dane mają charakter informacyjny, poglądowy i mogą ulec zmianie.