Zalety korzystania z autoryzowanych serwisów

Zalety korzystania z autoryzowanych serwisów

Specjaliści

Nasz personel serwisowy szkolony jest w ośrodkach Akademii Chryslera, a kwalifikacje pracowników są regularnie weryfikowane i podnoszone. Tajemnicą naszych osiągnięć na tym polu są najnowocześniejsze techniki szkolenia oraz ogromna doza zajęć praktycznych na rzeczywistych pojazdach i komponentach – pod bacznym okiem naszych instruktorów. W ten sposób „wychowujemy” prawdziwych profesjonalistów o dogłębnej wiedzy i umiejętnościach w określonych specjalnościach.

Narzędzia i wyposażenie

Uwzględniając charakterystykę Twojego samochodu, stosujemy narzędzia i wyposażenie specjalnie stworzone do obsługi pojazdów marki Chrysler, Jeep i Dodge oraz zatwierdzone do użytkowania przez koncern macierzysty Chrysler Group LLC. Jest to gwarancja precyzyjnej diagnostyki oraz najwyższej jakości wszystkich czynności obsługowych.

Informacja

Tylko i wyłącznie nasi autoryzowani partnerzy serwisowi dysponują szczegółowymi informacjami w zakresie innowacji i zmian konstrukcyjnych oraz procedur obsługowo-naprawczych. Każdy z naszych autoryzowanych partnerów ma możliwość bezpośredniej łączności on-line ze specjalnym programem naprawczym pojazdów i może w ten sposób otrzymywać informacje i wskazówki dotyczące konkretnych problemów i przypadków.

Efektem takiej filozofii jest najwyższa jakość świadczonych przez nas usług serwisowych. Z naszych osiągnięć w tej dziedzinie jesteśmy naprawdę dumni i z przyjemnością się nimi dzielimy.